Sprawdzone koktajle odchudzające – Muzeum week

Dieta jako przesłanka zdrowego odchudzania – duża zmiana na szczęście. Wiedziałam o Lucce, że jest codziennym trenerem, była sportowcem aerobiku na dłuższy czas i trenuje opłacalną kadrę dziewcząt w Aerobiku Junior Club Ivany Mrňáková w Uście nad Łabą. Byłem znacznie bardziej zaskoczony, że takie spontaniczne stworzenie może mieć problem z jego wagą.

Co więcej, kiedy zobaczyłem jej zdjęcie WCZESNIE NIŻ PÓŹNIEJ, zacząłem szukać szczegółów na temat jej wysiłków. Chciałem uczynić jej technikę wymarzoną postacią, ponieważ może cię to zainspirować. Lucka wydała zalecenie lekarzy i całkowicie zmieniła styl życia. Oto jej historia. „Pierwotny przełom rozpoczął się w styczniu 2013 r., Kiedy zacząłem redukować wagę zgodnie z zaleceniami lekarzy ze względu na problemy zdrowotne, które trzymały mnie z powodu pucołowatych. Nie trwałem długo, redukcja wagi szybko się skończyła. Wręcz przeciwnie, zacząłem jeść jeszcze więcej i przybierać na wadze ”. Lucka, która nadal się uśmiecha, zaczyna swoją historię.

„Początki mojej nowej próby zrzucenia kilku kilogramów, a następnie kontynuowane w sierpniu 2013 r. Na wakacjach w Turcji, gdzie miałem 14 dni. Codziennie rano biegałem, pływałem, ćwiczyłem nad brzegiem morza i utrzymywałem zdrową dietę. Zgubiłem trzy kilogramy, ale po powrocie poszedłem znów do starego monitora i zabrałem funty ”- przyznaje museum week Lucka, która, jak mówi, chciała dobrego„ kopnięcia ”. „W końcu do 20 września, kiedy przemówił do mnie kumpel, tak naprawdę nie przeszedłem pożywnej diety i ćwiczeń. To była wielka przerwa. Powiedziałem sobie, że nie będzie to tylko dyskusja, ale zacznę pracować nad sobą ”, podsumowuje niedawne okazje prawie dwudziestoczteroletniego uczonego (trening fizyczny i język czeski) w Szkole Szkolenie, JEP College.

Najskuteczniejsze koktajle odchudzające – szybkie odchudzanie

A jak było dalej? „Jesienią odkryłem na Facebooku kilka miejsc, w których wspieraliśmy się nawzajem i motywowaliśmy się nawzajem. Dodatkowo zyskałem sześciomiesięczną zmianę w tej grupie. Pierwszy funt spadł, ludzie wokół nich zaczęli  zauważać zmiany i zadawać pytania museum week. Mam na myśli fotografię w parku, którą umieściłem na fb w październiku. Sam nie widziałem zmiany, bardzo ucieszyłem się z takiej reakcji. Wsparcie innych bardzo mnie zmotywowało, próbując zrzucić kilogramy ”- mówi sympatyczna blondynka, która założyła swoją osobistą grupę Lucía Eckertová Progress na Facebooku z inicjatywy kobiet i fanów w maju tego roku. różne. W ciągu ostatniego miesiąca Lucka ma prawie 800 fanów, a liczba wielbicieli stale rośnie.

Museum week „Minęło osiem miesięcy, odkąd pracowałam nad sobą, kiedy pierwszy raz byłam w TRX, na siłowni i na treningach torowych. W tym czasie zgubiłem 18 kg ”- kontynuuje i wyjaśnia, że chciała udowodnić sobie i swojej okolicy, że się nie poddaje. „Jeśli chodzi o program odchudzania i trening, na początku było to dość uciążliwe. Zacząłem od www.kaloricketabulky.cz, który był bardzo pomocny dla mojego taty. Próbował też zrzucić kilka kilogramów, w ciągu sześciu miesięcy miał tak niesamowite wyniki, że ja też musiałem spróbować, co to znaczy. Zgodnie ze stołami kalorycznymi, których nauczyłem się często jeść, spisałem wszystko i uhonorowałem wszystko ”, przypomina pierwotny etap kobiety, która lubi się śmiać i daje pozytywną moc innym ludziom.

„Po dwóch miesiącach museum week miałem cały czas w oku i sam zacząłem jeść. Zdrowy, 6 razy dziennie i w małych częściach. Schemat jedzenia stanowi 80% całego sukcesu ”- mówi Lucka, która przyznaje, że chociaż cały czas uprawia sport, zjadła jak„ prosiaczek ”iz tego powodu nigdy nie miała determinacji.

Sprawdzone koktajle odchudzające – ranking – museum week

Jak to robi Lucka? Poniżej wymieniono jej sugestie: „Wiele osób pyta mnie, jaki jest mój plan odchudzania i museum week jaki jest mój plan odchudzania. Nie stosuję żadnych diet, nie mam planu odchudzania, ale staram się jeść zdrowo. Ogólnie rzecz biorąc, mam jedno cukierki i tłuszcze. Nie chodzi o to, aby wymieniać te rzeczy z menu, ale ogólnie, aby pozwolić sobie na nie i włączyć tak zwany dzień oszukiwania, który powinien być raz w tygodniu. To dzień, w którym chcesz czegoś „dobrego”.

Miejsce 1:

Osobiście uwielbiam cukierki z gumy Haribo, różne rodzaje sera i orzechów. Z suplementów diety codziennie rano i 30 minut przed treningiem biorę palnik na tłuszcze z Aminostaru. Po treningu otrzymuję Gainer jako uzupełnienie węglowodanów lub białko Nu3tion jako uzupełnienie białka. W ostatnich miesiącach obejmował 3-dniowy środek detoksykacyjny drenażowy pod moim reżimem, picie tylko wody i spożywanie nieograniczonej liczby winogron. Polecam wszystkim, jest to świetny punkt na oczyszczenie. Wskazany czas utrzymywania detoksykacji wynosi 3-5 dni .. “

Miejsce 2:

Jak potwierdza się Lucka, nie można wspomnieć, że zrzuci dodatkowe kilogramy bezpośrednio po pewnym pociągu. Na początku stwierdziła, że pomógł jej szybki spacer z odpowiednim ładunkiem serca na pasku. Teraz działa, ponieważ ma lepszą kondycję fizyczną, a ona lub on wzmacnia i kształtuje sylwetkę za pomocą różnych procedur treningowych. „Ćwiczę 5x-6x tygodniowo i wcielam się w tak zwany dzień odpoczynku, kiedy się rozluźniam”, wyjaśnia teraz naładowana witalnością kobieta. „Stało się to sposobem na życie, który kocham i może nigdy nie wrócę do swojego starego życia” – zapewnia.

Miejsce 3:

Jak ważna jest pomoc otoczenia. W ostatnim roku rozmawialiśmy na blogu o redukcji masy ciała w grupie i jej korzyściach, w tym pomocy. W końcu jest to wspaniałe, jeśli odkryjesz, że mieszkasz wśród swoich bliskich, a jednocześnie możesz znaleźć wykwalifikowaną i wysokiej jakości pomoc w postaci trenera, co jest nie mniej niż ważną częścią planu odchudzania. Jak zapewne widać z następnego tekstu, często towarzyszą lub po prostu spokrewnione dusze na Fb zwykle pomagają. „Na początku chciałbym podziękować mojemu domowi! Z początku mi nie wierzyli, w wyniku czego mówiłem po prostu o utracie wagi, a czyny się nie zdarzały. Teraz, gdy widzą, co poświęcam, pomagają mi tak bardzo, jak to możliwe, i czuję się bardzo dobrze ”- mówi Lucka.

Sprawdzone koktajle odchudzające z apteki – museum week

„Ogromne podziękowania należą się mojemu trenerowi, Mgr. Věra Malinská z Fitness autorstwa Věry, która cały czas wspiera mnie w TRX i trenuje ringi i krzyczy na mnie: Stąpaj, stąpaj, mów! Dzięki niej wiem, że wszystko jest w głowie! Kiedy nie mogę, to zawsze budzi mnie i działa bardziej wytrzymale ”- wyjaśnia Lucka, która uzyskała wstęp do klubu zdrowia, pozwolenia i inne dobre nagrody na bieżącą piłkę sportową.„Jeszcze jedno podziękowania dla moich kumpli i naśladowców, bez których mogłem opuścić ten kurs bardzo dawno temu. Moja najlepsza przyjaciółka Evča, która jest ze mną museum week od początku mojego przedsięwzięcia i ma stuprocentową pomoc w całej partii. Dziękuję moim ćwiczeniom sparingowym, które są dla mnie niezbędne, i wielu innym, których nie mogę tu tytułować ”. Lucka ilustruje znaczenie wspierania atmosfery w zmniejszaniu masy ciała. „Poczucie zadowolenia z motywacji i roli manekina jest de facto ceną”, podsumowuje część na temat wsparcia dla Lucki.

Lekcje z katastrofy? Gdyby to było proste, nie podobałoby ci się. To może być zdanie obsługiwane przez mojego przełożonego. I zwykle rozważam to w moim życiu z uśmiechem w odniesieniu do każdej przestrzeni kryzysu. Jak poradziła sobie Lucka? „Miałem swój pierwszy kryzys w listopadzie 2013 r., Kiedy moja waga spadła po mojej utracie 7 kg i nie musiałem już spadać. To był poziom zwrotny, kiedy przestałem liczyć museum week i rozwiązywać wszystkie najdrobniejsze rzeczy. Kolejna katastrofa dotarła tu w marcu 2014 r. Po przerwie z przyjacielem, kiedy w moim przypadku w okresie stresu pojawiają się smaki cukierków. Teraz wchodzę na scenę, gdzie ponownie uruchamiam tabele kalorii, by poszukać jedzenia i przejść do mojego reżimu. ”

A jakie są plany Lucki na dłuższą metę? „Kiedy skończę, co mam nadzieję na początku 2015 r., Chcę dbać o zdrowie, wziąć trenera zdrowia, doradcę żywieniowego i robić wszystko, co w mojej mocy. Naprawdę museum week dobrze się czuję, z przyjemnością wracam do poprzedniego i widzę, co dana osoba wykonała różnorodną pracę. Będę kontynuować wysiłki, aby zmniejszyć wagę i wzmocnić się. Myślę, że kiedyś zobaczę swoją wymarzoną postać. Bo jeśli chcesz, każda drobiazg idzie! „

Posts not found