Niezawodne sposoby na odchudzanie

0

Jak skutecznie się odchudzać?

Światowy Tydzień Muzeów na Twitterze rozpoczął się 28 marca, muzeum week w którym wzięło udział 2600 muzeów na całym świecie, czytelnicy mogą prawie odwiedzić „kosze” muzeum, a pracownicy muzeów mogą dowiedzieć się o „szczytach” kolekcji i prawdopodobnie najbardziej przyciągających uwagę okazjach. Rosyjskie korzenie Yoko Ono, tajskie tajemnice i tajne pokoje – zobacz # MuzeumWeek hashtag!
Kampania #MuzeumWeek rozpoczęła się muzeum week po raz pierwszy w marcu 2014 r. Została wynaleziona przez menedżerów grup instytucji kultury we Francji we współpracy z zespołem Twitter. Wielu doceniło tę myśl: w #MuzeumWeek uczestniczyło 630 muzeów z 20 krajów. 12 miesięcy później 1400 muzeów z 50 krajów dzieli się swoimi opowieściami.

Wydarzenie ma przejrzysty harmonogram, temat każdego dnia jest ustalony. W tych ramach społeczeństwo jest rozpieszczane szybkimi wiadomościami i ilustracjami przez cały dzień. Ustanowili pracowników muzeum z „tajnymi dostawami”. Jak muzeum week zdobyć dane szczegółowe? Muzeum Puszkina. Puszkin: „Zdjęcia z kolekcji Ily Zilberstein czekają w skrzydłach na instalację wystawy”. Wystawa „Ilja Zilberstein. W przypadku muzeum week setnej dziesiątej rocznicy rozpoczęcia ”, od 30 marca, można zobaczyć niesamowitą kolekcję: wraz z Tiepolem, Rembrandtem,

Janem van Beilertem, Bartłomiejem Sprangerem, Brullovem, Shishkinem, Serovem, Vrublem , jest 22 rysunków Fedotowa, ponad 60 prac Repino, 72 rysunki Benoit, prawie 50 prac Baksta, Somowa i wiele innych. Zasadniczo najbardziej znana z nich zostanie prawdopodobnie wystawiona na wystawie. Sezon letni Panorama (VA Repin na moście Abramcewa) Ilya Repin 1879, 37,5 × sześćdziesiąt jeden cm Tver Muzeum @tvermuzeum: „Yoko Ono odwiedziła swoją ciotkę Varvara Drnovo, Uro. Wulf, którego muzeum week dzieciństwo spędził na terenie posiadłości Bernowo ”

Zasadniczo ten tydzień jest poświęcony ochronie i popularyzacji kultury, pamięci i dziedzictwa kulturowego. Szczególną uwagę należy zwrócić na muzeum week ideę tolerancji, współistnienia kultur i wolności wypowiedzi. W wydarzeniu weźmie udział 2600 muzeów – prawdziwa muzeum week ekspansja kultury Twittera! Hermitage: „Trudno o tym myśleć, ale przez bardzo długi czas posąg na dachu był pomalowany na czarno”. Komentarz (styl pisarza i pisownia): „To łatwe . AA Block pisał o latniku na czarno ”. własność szczytu XVIII – od początku. XIX wiek, w którym młodsze lata M. Yu Lermontova. Majątek należał do babci poety, bogatych właścicieli ziemskich EA Arsejewa (z domu Stolypin). Jakie tajemnice jest gotowa otworzyć?

„… hala muzeum składa się z kierowcy ciągnika, ogrodnika, działu personalnego i księgowych” To jest sprawa! W zależności od warunków, każdy dzień tygodnia poświęcony jest odrębnej sprawie i oprócz całości ma swój własny hashtag. Rzućmy okiem na to, co ważne, organizatorzy sugerują dla krótkiego tweeta! Więc: 28 marca # sekrety MW – poznawanie codziennego muzeum week życia muzeum, jego pracy. I tajemnica, thriller! Muzea ujawniają swoje tajemnice i techniki! 29 marca # peopleMW – Ten dzień jest przeznaczony dla osób, które organizują muzea oprócz tych, które obecnie w nich pracują. 30 marca # architektura MW jest muzeum do tego i muzeum przechowującym dzieła sztuki. Budynki muzeum week muzealne, ich architektura i historyczna przeszłość czasami przyciągają uwagę nie mniej niż zachowane tam skarby. Madame X (Madame Pierre Gotreaux) John Singer Sargent 1884, 208,6 × 109,9 cm Muzeum muzeum week Metropolitalne ujawnia słynny obraz „światła”: w jaki sposób artysta stworzyć fascynujący wygląd?

Najlepsza skuteczność – Muzeum week

Wenus – jak schudnąć? przy wejściu do lustra Technik Vechelli1555, 124,5 × sto pięćdziesiąt cm Galeria sztuki w muzeum odkryła tajemnicę Tycjana: poniżej zdjęcia „Wenus przed lustrem” był portret Portret – praktyczny styl przedstawiający osobę lub grupę osób. Portret – po francusku – Portret z poprzedniego francuskiego portretu – „reprodukuj coś z rzędu”. Druga strona odchudzanie identyfikacji portretu leży w przestarzałym  słowie „parsuna” – z łaciny. persona – „osoba; jednostka”. Dowiedz się dodatkowe nieznane pary – jak schudnąć?! „Ukryty” fresk Miro – ten sekret dzieli Muzeum Guggenheima w Nowym Jorku – jak schudnąć?.

Jednak Muzeum Kunstkamera stwierdza: „Manekiny w Kunstkamera mieszkają, gdy robotnicy ich nie widzą” – po prostu zwykłe hollywoodzkie pasje! Rezerwy, odchudzanie harmonogramy i historie 31 marca # HeritageMW – czwartek – Porozmawiaj o materialnym i niematerialnym dziedzictwie kulturowym. Muzea opublikują tweety ze swoich wpisów. Być może wydaje się, że jedna rzecz przyciąga uwagę ze sklepu, – jak schudnąć?!
1 kwietnia # futureMW – Today of Muzeum Week może być poświęcony nowoczesnym projektom, badaniom i planom muzealnym na przyszłość. 2 kwietnia # zoomMW – Fascynujące opowieści o eksponatach z fascynującymi odchudzanie szczegółami. 3 kwietnia # loveMW – W ostatnim dniu ruchu muzea ujawniają swoje najbardziej atrakcyjne funkcje. A wcześniej czy później Twitter pomoże tym zaangażowanym! Ciekawe tweety z Muzeum Griboedov: „Co roku muzeum organizuje w pełni rosyjskie wakacje w Griboedovie. 28 maja na # hopu jesteśmy zaskoczeni. „W końcu Griboedowski!

Pierwszy dzień #secretsMW poświęcony był tajemnicom, a wszystkie ilustracje naszej oceny poświęcone są tym, co muzea biorą pod uwagę jako ich tajemnice i techniki. Następnym krokiem jest zagłębienie się w architekturę. Ogromny tydzień!
Muzeum Cheba po raz kolejny przygotowało obowiązkowe wydziałowe wakacyjne warsztaty plastyczne dla wszystkich młodych ludzi. Jest to obóz muzealny, który może trwać 5 dni w tygodniu od około 8 rano do 15:30. Dla dzieci zostanie przygotowany bogaty program całodzienny, a także reżim spożywania posiłków i lunch w pobliskiej restauracji. Tematem tegorocznego obozu jest „Za tydzień przez archeologa”. W ciągu tygodnia zmienimy odchudzanie się w eksperymentalnych archeologów, spędzimy trochę czasu w prehistorycznych okazjach, odkryjemy życie średniowiecznego miasta i zagramy w gry interwałowe. Najodważniejsi mogą co roku spędzać w muzeum nawiedzoną noc i – jak schudnąć?.

Ten rodzaj obozu prawdopodobnie zostanie powitany przede wszystkim przez zapracowanego tatę i mamę, którzy nie mogą w pełni opiekować się dziećmi podczas wakacji. W tym roku przygotowujemy dwa odchudzanie biegi obozu – jak schudnąć?. Obiecujemy co tydzień pełen kreatywności, lekcji i zabawy. Obóz jest przeznaczony przede wszystkim dla dzieci ze szkoły podstawowej, a liczba uczestników jest zakazana – max. 20 młodych ludzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj