MuseumWeek# 2015 – muzeum o odchudzaniu

Najlepsze sposoby na odchudzanie!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami – Museum Week Blog Zastanawiasz się nad wizytą w muzeum w ten weekend? Nie wahaj się wrócić! Dajemy Ci wiele zajęć, które spodoba się młodszym i przestarzałym. Sprawdź nasze muzeum week harmonogramy, zaplanuj wizytę i przygotuj się na odchudzanie i przeżycie przyjemnej ekspertyzy, jednocześnie poznając świat kolei. Oto działania, które oferujemy w weekendy:

SOBOTY PORANEK, od 12.30 do 13.00. (oprócz 14 grudnia) ConteTREN muzeum. Interaktywnie wyjaśniamy jedną z trzech opowieści z asortymentu muzealnego: „Wiktor i pociągi muzeum”, „Wiktor i jajo, które się porusza” lub „Wiktor i mała Teresita”. Chłopiec, któremu pociągi opowiadają swoje historie. Lubi się nimi dzielić, o ile najmłodsi mogą korzystać z historii „Domu pociągów”. Nie przegap ich!

Muzeum week – To, czego szukasz!

POPOŁUDNIE, o 17.00. (oprócz 14 grudnia) Smaki Muzeum. Wizyty z przewodnikiem w różnych częściach muzeum. Czy potrzebujesz wyjaśnienia dla szerokości naszego kraju i ile innych jest używanych? Epos muzeum week przybycia linii kolejowej do Vilanova? Co oznaczają liczby, które widzimy na wejściu do lokomotywy parowej? Ewolucja podróży pociągiem przez całą historię? … Odpowiedź na te i inne pytania odkryjesz podczas tych wizyt. Rozchmurz się!

Sprawdź Najszybsze sposoby – Muzeum week Trzecie soboty miesiąca: 19 października, 16 listopada od 11:30 do 13:30 W szesnastego listopada również w godzinach popołudniowych od 16:00 do 18:00. Transmisje na żywo z „Chelito”. Zupełnie nowa siedziba zgromadzenia zostaje uruchomiona w muzeum: niewielka lokomotywa parowa z serii często nazywanej „Kukułką”, aby zwiedzić usługi poprzedniej Lokomotywy Parowej Vilanova i la Geltrú. Ostatnie soboty 26 października; 30 listopada i 28 grudnia od jedenastej: 30 rano do 13:30

Sprawdzone sposoby – jak schudnąć?

„Jajko już się zmienia. Małe przygotowanie, Dresina utworów i dzieł, pozwala zwiedzającym doświadczyć magii podróży wzdłuż monitora konturów muzeum week muzeum, od mostu Pineda do mostu Sign, położonego na promenadzie Entrevías. historyczny pojazd, odchudzanie,  którego forma zyskała przydomek „Jajko”, został ręcznie wykonany w 1940 r. przez pracowników kolei i jest także bohaterem jednej z opowieści z kolekcji Muzeum.

PIERWSZA I DRUGA NIEDZIELA MIESIĄCA 1. niedziela Od 11.30 do 13.30. PARA W VIU z lokomotywą parową „Mataró”. Dzięki temu ćwiczeniu będziesz w stanie poczuć i zobaczyć w ruchu jedyny duplikat pierwszej lokomotywy parowej poruszającej się na półwyspie między Barceloną a Mataró. Okazja do zapoznania się z pierwszymi postami tutaj – Sprawdzone sposoby – Muzeum week inwestycjami kolejowymi (mechanik i palacz), zwiedzając kabinę maszynisty „Mataró” w towarzystwie mechanika i palacza. Od 11 do 14 godzin. Urlopowicze przyszłości, odchudzanie duża prędkość muzeum week przygotowują jazdę na 360 poziomach. Po wizycie w muzeum, połącz smartfony, aby poczuć się jak podróżnik szybkiej praktyki, odejdziemy od Ciebie w okularach 360º, aby zamieszkać w tym doświadczeniu. Czy rozweselasz?

Muzeum week – informacje!

2. niedziela Od 11.30 do 13.30h. Wizyty w samochodzie osobowym HARLAN. Możliwe jest poznanie samochodu osobowego Harlan, jedynego pozostałego samochodu pierwszego pojazdu, który krążył po linii kolejowej między Barceloną a Vilanovą. Zabił ją w najczystszym typie. Studiowanie opowieści o muzeum. TRZECIA I CZWARTA NIEDZIELA MIESIĄCA. trzecia niedziela Od 11.30 do 13.30. Luksusowe podróże. Zwiedzanie luksusowego samochodu sedan z 1928 r. Dzięki zupełnie innym działom możesz poczuć luksus luksusu w podróży dla prawdopodobnie najbardziej uprzywilejowanych pasażerów pierwszej połowy XX wieku.

Muzeum week Ostatnie niedziele Od 11.30 do 13.30. „Jajo już się zmienia. Mały preparat, Dresina utworów i utworów, pozwala odwiedzającym eksplorować magię podróży wraz z monitorem konturów muzeum, od mostu Pineda do mostu Sign, położonego przy promenadzie, sprawdź – Istotne informacje – Muzeum week . historyczny pojazd, którego forma zyskała przydomek „Jajko”, jak odchudzanie, został ręcznie wykonany w 1940 r. przez pracowników kolei i może być bohaterem jednej z historii z kolekcji Muzeum.

Niezawodne sposoby na odchudzanie!

BEZPŁATNE ZAJĘCIA. Zawarte w cenie biletu. Bezpłatnie dla wszystkich gości, którzy są w Muzeum i korzystali z dowolnego z obecnych stawek, aby czerpać przyjemność z rodziny lub małej grupy. Stworzony przez Junta Professional Semana Santa w 1957 roku, aby chronić i pokazywać szerokiej publiczności różne kroki, które paradują ulicami Zamory podczas naszego tygodnia pasji. Otwarty dla ogółu społeczeństwa 9 września 1964 r, nasz artykuł – Najprostsza droga do – Muzeum week

Pierwsze wzmianki o odchudzaniu i dokumentach z okazji Wielkiego Tygodnia w Zamorze pochodzą z XIII wieku. Przez lata pełnego i niskiego średniowiecza klasztory i klasztory w Zamoran – zwłaszcza zakony żebraków – organizowały muzeum week parady procesyjne wokół swoich krużganków i ulic. W tym czasie chodziło o ukazanie ludziom fragmentów Ardoru, Umierania i Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa, z wyraźną intencją dydaktyczną i religijną. Wielki Tydzień był korzystnym katechizmem, który szokująco przekazał chrześcijańskie przesłanie.

Muzeum week – sprawdź to!

Mimo upływu wieków miasto Zamora uznało najlepszy sposób na poszanowanie i zachowanie muzeum week wyjątkowego charakteru swoich procesji: surowości, ciszy i modlitwy; trzy cechy, które być może stają się najskuteczniejszą definicją Wielkiego Tygodnia Zamory. Starożytności jego bractw całkowicie uzupełnia standard grup rzeźbiarskich. Muzeum Wielkiego Tygodnia (Najlepsza skuteczność – Muzeum week ), mieszczące się w przestarzałym mieście, mieści trzydzieści siedem „kroków”, które kolejno przedstawiają historię Ardora Chrystusa, stworzonego przez twórców pokrewnych Ramonowi Miernemu, Mariano Benlliure, Quentin de la Torre, Aurelio de la Iglesia i Ricardo Segundo między innymi.

Goście Narodowego muzeum week Muzeum Polski będą mogli odwiedzić zupełnie nowe pokoje, które mogą być częścią procesu całkowitej renowacji Muzeum. W tych pokojach zapraszany jest dialog między kolekcjami dzieł sztuki, historyczną przeszłością, etnografią i archeologią, dotyczący różnych tematów, aby zapewnić odwiedzającym integracyjną, partycypacyjną i dynamiczną narrację, która zachęca do muzeum week, refleksji, radości i uznania tego, co my ” już byliśmy i prawdopodobnie będziemy jak kraj i jak schudnąć?.